SANTVAROS

MEDINĖS STOGO SANTVAROS VISŲ TIPŲ STOGAMS

Jei planuojate dengti stogą, jums teks ieškoti atsakymų į įvairius susijusius klausimus: ar bus stoglangis, kokia bus stogo danga, kokios jis bus spalvos, kurią konstrukciją pasirinkti ir tt.

Mes galime drąsiai pasakyti, kad stogo santvaros yra geriausias pasirinkimas.

Visų pirma, santvaros yra suprojektuotos inžinierių atliekant skaičiavimus ir naudojant tam skirtas kompiuterines programas.

Ypač aukštos kokybės C24 klasės mediena užtikrina santvarų ilgaamžiškumą. Dengiant stogą tradicinėmis gegnėmis procesas užtrunka kelis kartus ilgiau, sudėtinga rasti kvalifikuotus meistrus, kurie norėtų tai daryti, o mediena perkama mažmenine kaina, jos užsakoma daugiau nei reikia.

Gaminant santvaras mediena naudojama labai efektyviai, beveik nepaliekant atliekų.

Stogo santvaros gaminamos gamykloje su specialiai tam sukurtais įrenginiais ir įrankiais, kurie užtikrina tikslumą. Elementai maksimaliai paruošiami montavimui. Šios aplinkybės leidžia išvengti klaidų, sutaupyti laiko ir nepatirti papildomų nuostolių kituose statybų etapuose.

Santvaros gali būti pristatytos tą dieną, kai suplanuotas jų montavimas, taip sutaupoma daug energijos, laiko ir erdvės. Nepatiriama papildomų išlaidų, nes išsaugoma švari statybvietė ir nereikia rūpintis šio statybų elemento apsauga.

Tinka įvairioms stogo konstrukcijoms ir pastatų tipams.
• Idealiai tinka sudėtingos geometrijos, didesnių tarpatramių stogams.
• Vietos taupymas – reikalinga ribota saugojimo vieta statybvietėje.
• Pagamintos konstrukcijos iš aukštos C24 klasės medienos.
• Racionaliai suprojektuojamos santvaros leidžia efektyviai naudoti medienos resursus ir sutaupyt apie 40% medienos, lyginant su gegnėmis.
• Labai greitas montavimas, palyginti su tradiciniais statybos metodais.
• Tikslumas projektuojant ir gaminant santvaras, CE sertifikatas.

Santvaros

Medinės stogo santvaros, tai visiškai sukonstruota stogo konstrukcija. Santvaros yra naudojamos statant daugumą namų visame pasaulyje ir jos vis dažniau naudojamos privatiems namams, dideliems komerciniams ir pramoniniams statiniams. Santvarų konstrukcija yra ypač tvirta, lyginant su įprastomis medinėmis stogo konstrukcijomis – gegnėmis. Santvarų gamyba leidžia sutaupyti iki 40% medienos ir maksimaliai išnaudojama pastarųjų laikomoji galia. Tai šiuolaikiška technologija, taupanti laiką ir pinigus!

Medinės stogo santvaros gali būti net iki 35 metrų ilgio.
Pati konstrukcija yra lengva, itin tvirta, pasižymi didele laikomąja galia, ilgaamžiška ir labai plačiai pritaikoma.